18643.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Hugo Victor: A nevető ember I-III. kötet. Fordította: Huszár Imre. Bp., 1892, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka!