17560.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Wilde, Oscar: Vera. Az eszményi férj. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.