Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bp.,1987, Corvina. Második, átdolgozott és javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kövi Pál (1924-1998) által dedikált. Valamint a könyvbemutatóra szóló meghívóval, Kövi Pál által dedikálva, és egy újságcikk a könyvről.
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás.
Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 98+2 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp., ,Singer és Wolfner,(Radó István-ny.), 78+2 p. Papírkötésben, restaurált papírborítóval, a címlapja hiányos.
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban, az egyik fotón szakadással, jó állapotban.