2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tighe Hopkins: The woman Napoleon loved. Leipzig, 1910, Bernhard Tauchnitz, 286 p. Angol nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.