Claudii Fleurii abbatis historia ecclesiastica a quodam anonymo continuata, atque a R.P. Alexandor [...]. 1771, Joseph Wolff. Bordázott gerincű bőr kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
[Broughthon, Thomas]: Broughthonnak a religióról való Históriai Lexicona, a` mellyben a` világ` kezdetétől fogva a` mai időkig, ... III. (N-V.) darab. Magyar nyelvre fordította: Mindszenti Sámuel. Pozsony, 1808, Wéber Simon Péter-ny.,1+440 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kopottas kartonált papír-kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, egy lap kijár (15-16. o.), a címlap és az azt követő l...
Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1907, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, (Pallas Rt.-ny.), 4+1027+4+338 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon ajándékozási sorokkal, de alapvetően jó állapotban.
A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent irás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. 2. köt. Fordította: Káldi György. Pozsony,1836, Belnay örökösei, 902+4 p.+1 t. Korabeli kopott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.