1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1928 A Pesti Hírlap kincsesháza 1928. Pesti Hírlap Könyvtára 4. kötet. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.