Plakat Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1749877
13263
340
Posters
1980 Bányai István (1949-): Picasso kalandjai, svéd film plakát, ofszet, sarkain kis sérüléssel, 84x60 cm
1528536
13264
340
Posters
1912972
13265
340
Posters
1959 Fischer Ilona (Filó, 1910-1986): Háziipari Szövetség plakátterv, vegyes technika, papír, felcsavarva, 50×70 cm 1683487
13266
340
15000
Posters
1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm 1913811
13267
340
4400
Posters
1990 Orosz István (1951- ): Tovariscsi konyec! MDF rendszerváltó plakát, 67,5×47 cm 1909976
13268
340
22000
Posters
Szűcs Pál (1906-1969): Hungária borkén. Plakát terv. Vegyes technika, papír. Jelzett. 17x23 cm 1909978
13269
340
22000
Posters
cca 1930 Szűcs Pál (1906-1969): Irtó pusztítást tesz a Piros légyfogó . Plakát terv. Vegyes technika, papír. Kis hiánnyal. Jelzett. 24x34 cm 1912699
13270
340
Posters
1955 Bp., 5 éves tervkölcsön nyereménysorsolása, kisplakát, jó állapotban, 17×12 cm 1912693
13271
340
Posters
1962 Motorkerékpárok, kerékpárok s Keravill-tól, kisplakát, szép állapotban, 23×16 cm 1912696
13272
340
Posters
1962 Megérkeztek a tavaszi szövetkülönlegességek a méteráru szaküzletbe, kisplakát, szép állapotban, 23×16 cm
1902593
13273
340
Posters
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ősz. képéről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm 1820452
13274
340
Posters
1977 Piramis együttes, plakát, szélén 2 kisebb szakadás, 77x59 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF