Keramiken Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1873945
11127
340
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat. Kis váza Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan állapotban, m:11 cm
1880705
11128
340
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kis váza. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan állapotban, m:13 cm
1912462
11129
340
Art-ceramics
Goebel kislány virágcsokorral, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8,5 cm
1911159
11130
340
Art-ceramics
Goebel gyertyatartós angyalok egyik zenél és forog, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:11 és 17 cm
1883476
11131
340
Art-ceramics
Hummel/Goebel kislány iskolatáskával, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 12 cm 1883578
11132
340
Art-ceramics
Goebel/Hummel esernyős kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm 1883457
11133
340
8500
Art-ceramics
Hummel/Goebel cipész kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1882350
11134
340
8500
Art-ceramics
Goebel/Hummel kislány madárkákkal hamutartó, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9,5cm, 16×9 cm
1883610
11135
340
Art-ceramics
Hummel bajor kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m:13 cm
1883386
11136
340
11000
Art-ceramics
Hummel nagybőgős kisfiú, fehér mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
1883436
11137
340
Art-ceramics
Hummel/Goebel postás kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 12 cm
1911199
11138
340
Art-ceramics
3 db art deco kerámia maszk, kettő jelzett (Goebel) és festett, apró kopás nyomokkal, 12×7-17×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF