Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1914755
11247
340
PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
1911920
11248
340
28000
Victoria cseh falitál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, rossz akasztási hellyel, d:43,5 cm
1911748
11249
340
MZ Altrohlau tálka, matricás, jelzett, kopott aranyozás, d: 13 cm 1911723
11250
340
4800
Augarten Wien címeres tégely, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:9,5 cm
1856508
11251
340
21000
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm
1856535
11252
340
21000
1675551
11253
340
Dulevo szovjet porcelán csésze alátéttel, 2 db, jelzett, kissé kopott, d: 10 cm és 17 cm
1791087
11254
340
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett
1897861
11255
340
50000
Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:39 cm.
1802007
11256
340
1913431
11257
340
Wallendorf asztali csengő, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm
1913454
11258
340
Chodziez lengyel porcelán kínáló, matricás, jelzett, m: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF