11235. 340. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán tál, Hódmezővásárhely látképével, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, 24×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk