11247. 340. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk