18659.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp.,1917, Nyugat. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egyébként jó állapotban.