17342.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Forró Pál Munkái sorozat 8 kötete. Gyűjteményes díszkiadás. Bp.,1928, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott gerincekkel, két gerincen sérüléssel.