18665.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Páris Ila: Tavasz. Keszthely,[1943],Szerzői kiadás,(Surjánszky László-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.