18653.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Bp.,(1935),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. Első kiadás. Szép állapotban.