18535.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ujvári Sándor: A véletlenek embere. Bp.,1939,Fővárosi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. A szerző, Ujvári Sándor (1904-1988) dedikációjával.