16720.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Gerszi Teréz - A németalföldi rajzművészet két évszázada. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval, kiadói szakadt karton védőtokban.