Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 37
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1917437
16817
341
Books: Gastronomy and Gardening
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
1922313
16818
341
Kövy József, előszóval ellátta gróf Teleki Jószefné: Az okszerű baromfitenyésztés. Bp., 1908. Pátria. Kissé sérült egészvászon kötésben. 138 + 4 p. 1837062
16819
341
1885021
16820
341
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. 1844846
16821
341
Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p.
1900739
16822
341
1877478
16823
341
Mérges gombák. Gombamérgezések. Szerk.: Dr. László Nándor. Bp.,1981, Medicina. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1887236
16824
341
Az első szakácskönyvem Főzőiskola gyerekeknek
1918630
16825
341
1782706
16826
341
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
1822521
16827
341
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka!
Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.
1904457
16828
341
4800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF