1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Cox György: Görög regék. Angolból fordÃtotta és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Bp., é.n., Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.