10185. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, kis lyukkal, üvegezett keretben, 36×48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván