10186. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván