10169. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Jew, rézkarc, papír, számozott (43/100), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk