10167. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tél, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8×10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk