10145. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
0 HUF
Urbán György (1936-2011): Utca részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván