Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1867257
11055
341
220000
Sculptures, statuettes, plaques
cca 1910 Bécs, Peter Tereszczuk (1875-1963): Figurális névjegykártyatartó. Bronz, elefántcsont, jelzett, m:28 cm, 25×21 cm /
cca 1910 Wien, Peter Tereszczuk (1875-1963): Business card holder with figurine, bronze, ivory, h: 28 cm, 25×21 cm
1923567
11056
341
Szabadság-szobor, bronz, jelzés nélkül, m: 37 cm
1923630
11057
341
15000
Kohász, réz szobor, jelzés nélkül, m: 27,5 cm
1921311
11058
341
A győztes, kisméretű réz szobor, fém talapzaton, m: 15 cm 1921337
11059
341
Turulmadár, réz kis szobor alabástrom talapzaton, m: 11,5 cm 1907073
11060
341
Tekéző, fém szobor, alabástrom talapzaton, "Jahresmeister 1967" felirattal, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 17,5 cm (talapzattal) 1907076
11061
341
Afrikai nő, műgyanta szobor, kis kopásokkal, m: 15 cm
1897126
11062
341
15000
Gyógyító Buddha szobor, bronz szobor, m: 17 cm
1814209
11063
341
1972 Munkásőr, irizáló mázas fém szobor, fa talppal, felirattal, m: 24,5 cm
1841192
11064
341
110000
1821320
11065
341
100
"Békéért", alumínium kisplasztika, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 11 cm 1825924
11066
341
30000
Maugsch Gyula (1882-1946): Nyújtózkodó női akt. Bronz, jelzett, apró karcolásokkal, alabástrom talapzaton m: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF