Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1925456
10500
342
Ex libris - small-graphics
Eksliibrist puugravüüris. Tallinn, 1961, Eesti Nsv Kunst. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Stettner B. jelzett ex libris, 10×8 cm 1928925
10501
342
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Em. M. Lőrintz 1919, rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos, 6,5×5,5 cm 1928874
10502
342
Ex libris - small-graphics
Gergely jelzéssel: Biedl Alice könyve, klisé papír, kartonra ragasztva, 10,5×7 cm 1908306
10503
342
Ex libris - small-graphics
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Petőfi Sándor, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8,5 cm
1896641
10504
342
Ex libris - small-graphics
Havas László (1895-?): Ex libris olvashatatlan. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7×6,5 cm 1928995
10505
342
Ex libris - small-graphics
HE jelzéssel: Mein Buch, Stefan Lustig, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 17,5×8 cm 1703093
10506
342
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex Libris Halbrohr Gábor. Rézkarc, papír, jelzett, 12x7 cm 1896624
10507
342
Ex libris - small-graphics
Korda Béla (1899-1972): Dr Hetey Ottónak készített ex libris eredetije. Tus, papír, jelzett, 10×14 cm és az elkészült ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 8×12 cm
1896727
10508
342
Ex libris - small-graphics
Krón Béla (1884-1965): Hamburg. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 14×10 cm
1896437
10509
342
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976):In memoriam Galambos Ferencné. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×8 cm
1928913
10510
342
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád (1894-1959): Ex libris Verpeléti Kiss Dezső, klisé, papír, 9×9 cm 1928911
10511
342
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád (1894-1959): Ex libris Verpeléti Kiss Dezső, klisé, papír, 9×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF