10229. 342. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF 6,90 EUR, 7,43 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Falusi ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván