cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. / 22 large ...
cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm
1854 Albert szász-coburg-gothai herceg (1819-1861) nagyméretű kőnyomatos portréja Ernestus jelzéssel / 1854 Large lithographic image of duke Albert von Sachsen (Saxony) 32x44 cm.