5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, számos izgalmas nótával, díszesen illusztrált címlapokkal, közte litográfiákkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.