6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
cca 1920 Michlein Pneumatik automobilos zseb jegyzetfüzet a benzin és gumi fogyasztás mérésére, sok reklámmal. Aranyozott egészvászon kötésben.