https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 231
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1478277
12941
342
0
800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1707159
12942
342
0
100
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1896 Magyar Néprajzi Társaság Alapszabályai. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor-ny., 8 p.+1 t. Papírkötés, szakadozott. 1748810
12943
342
0
2600
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1478271
12944
342
0
800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1478293
12945
342
0
800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1576646
12946
342
0
4000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! /
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
Das Lot is nicht erreichbar
1887152
12947
342
0
1200
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1900 2 db Pataki-féle képes tanórarend 1764859
12948
342
0
4000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1900 Farkos Csapó Gyuka kitalált karcagi betyár megcsinált körözvénye. Szöglyukakkal 25x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1897130
12949
342
0
5000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1900-1960 Vegyes papírrégiség tétel, közte számlák, reklám nyomtatványok, szentképek
Das Lot is nicht erreichbar
1898857
12950
342
0
1000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1926238
12951
342
0
5000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, számos izgalmas nótával, díszesen illusztrált címlapokkal, közte litográfiákkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1914852
12952
342
0
3000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1900 Firenze, Milano, Pavia 5 db leporello-füzet, nagyrészt jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse