1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
cca 1910-1940 Vegyes névjegykártya tétel, 6 db, közte: Dr. Bilkei Pap Lajos a Székesfővárosi Gyógyfürdők és Gyógyforrások Központi Igazgatója és Főorvosa, Dr. Kovács György kir. törvényszéki jegyző (2 db), Abaffy János, lublói és felsőmegyeri turzai Thurzay Béla, Lebánovich István főszolgabíró, Ferenc József rend lovagja.