Keramiken Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1926835
11119
342
36000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Amorf zöld-fekete váza, festett mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m:34 cm
1923613
11120
342
15000
Art-ceramics
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
1929247
11121
342
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Tálka. mázas kerámia. Jelzett. d: 10 cm 1900796
11122
342
38000
Art-ceramics
1873922
11123
342
4800
Art-ceramics
Ráhmer lány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm 1908029
11124
342
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos repesztett mázas váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
1894656
11125
342
Art-ceramics
Díszes virágos festett mázas kerámia váza, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 24 cm 1929374
11126
342
Art-ceramics
Napraforgó mintás iparművész váza. Jelzett. Minimális mázhibával a szájánál 26 cm
1929366
11127
342
Art-ceramics
Tófej kermia retro váza 39 cm Jelzett, hibátlan. 1929303
11128
342
Art-ceramics
2 db kisméretű sörös pikkoló egyik NEM jelzéssel 10 cm 1929534
11129
342
Art-ceramics
Nagyméretű hasas Miska kancsó 33 cm 1912530
11130
342
Art-ceramics
Retró csíkos váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított (ragasztott), m: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF