17347.
343. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalakjairól. + Híres szerelmesek. Bp., 1908-1909, Franklin-Társulat, XVI+348+336 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.