18575.
343. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Wilhelm Busch illusztrációival. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.