Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846845
16756
343
Books: Architecture, Art
1792898
16757
343
Books: Architecture, Art
1669672
16758
343
Books: Architecture, Art
Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő.
Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben
1763399
16759
343
Books: Architecture, Art
1891736
16760
343
Books: Architecture, Art
1891674
16761
343
2200
Books: Architecture, Art
Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language.
1891601
16762
343
Books: Architecture, Art
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1968, Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés. 1891849
16763
343
Books: Architecture, Art
Ilse Seibert: A nő az ókori keleten. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1891838
16764
343
Books: Architecture, Art
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1891753
16765
343
Books: Architecture, Art
Hajnóczi Gyula: Az építészet története. Ókor. Bp.,1969, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. +
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet. Középkor. Bp.,1971, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, apró sérüléssel a gerincen.
1891608
16766
343
Books: Architecture, Art
Friedhart Klix: Az ébredő gondolkodás. Az emberi intelligencia fejlődéstörténete. Fordította: Bacsó Béla. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
1893296
16767
343
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF