Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. Nemzetközi Corvinakiállítás kiállítási katalógusa. Szerk:: Földesi Ferenc Bp., 1990, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban. +Magyar nemesi címereket tartalmazó nyomtatvánnyal.
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borító egy sávban kifakult, jó állapotban.
Paul Beiglin: Berliner Biedermeier. Leben, Kunst, und Kultur in Alt-Berlin zwischen 1815 und 1848. Bielefeld-Leipzig,1942,Velhagen&Klasing. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
3 db művészeti könyv: Dercsényi-Zádor: Kis magyar művészettörténet + A képzőművészet iskolája. 1-2. +
Takács Béla: "Uram, hajlékodat, szeretem házadat..." Református művészet Magyarországon. Hapák József felvételeivel. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban.