Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1907681
16720
343
Books: Architecture, Art
Vegyes katalógus tétel, 3 db:
Vilt Péter, Ujházi Péter, "Idézőjelben. Különféle kiadásban. Jó állapotban.
1718660
16721
343
Books: Architecture, Art
Balás-Piry, László: La pittura ungherese nel secolo XIX/XX. Berlin, 1940, Genius. Vászonkötésben, a gerinc kötése elvált.
1849832
16722
343
3200
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály által illusztrált könyv:
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
1892154
16723
343
Books: Architecture, Art
Manet, Rennaisance, Degas 3 db német nyelvű művészeti könyv.
1892147
16724
343
Books: Architecture, Art
1915145
16725
343
Books: Architecture, Art
1872900
16726
343
Books: Architecture, Art
Jajczay János-Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Az egyik szerző, Schwartz Elemér (1890-1962) nyelvész, egyetemi tanár által dedikált. 1909332
16727
343
Books: Architecture, Art
David Piper: A művészet élvezete. Fordította: Turai Hedvig. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1885198
16728
343
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:
László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1886311
16729
343
Books: Architecture, Art
4 db festészeti könyv - Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór; Végvári Lajos: Munkácsy; Szvoboda D. Gabriella: Barabás; Bényi László: Paál. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
1893356
16730
343
Books: Architecture, Art
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1909875
16731
343
Books: Architecture, Art
2 db művészeti évkönyv - Bartholy Eszter (szerk): Művészet 77. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Bartholy Eszter (szerk): Művészet 79. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF