Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1891655
16732
343
Books: Architecture, Art
R. Furneaux Jordan: A concise history of Western Architecture. Bp.,1969,Thames and Hudson. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés,138-157. oldalak között a lapok kijárnak./Paperbinding, some pages are coming out. In English language. 1906021
16733
343
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:
Horváth György: Bartha László. Corvina Műterem. Bp.,1978, Corvina. Kiadói papírkötésben.
Tüskés Tibor: Műteremben. Pécs,1978,Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
A haza képekben. Szovjet tájképfestészeti kiállítás. Bp.,1980, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben.
1882402
16734
343
2200
Books: Architecture, Art
Feleky Géza: Munkácsy. Eggenberger Művészkönyvei. Bp., 1912, Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált kötés, a gerincen kis hiánnyal.
1882443
16735
343
2200
Books: Architecture, Art
1882354
16736
343
Books: Architecture, Art
Világhíres Festők sorozat 6 kötete.
2. Van Gogh
5. Renoir
7. Turner
9. El Greco
10. Cézanne
11. Picasso.
Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben.
1882365
16737
343
Books: Architecture, Art
1882361
16738
343
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1882352
16739
343
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval.
1882368
16740
343
Books: Architecture, Art
Garas Klára: Szépművészeti múzeum. Bp.,1976,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
1882377
16741
343
Books: Architecture, Art
Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1882367
16742
343
Books: Architecture, Art
Ilona P. Brestyánszky: Margit kovács. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1882372
16743
343
Books: Architecture, Art
Csontváry Múzeum Pécs. Az állandó kiállítás katalógusa. Szerk.: Romváry Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 25.Pécs,1977,Csontváry Múzeum. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítója gyűrött, sérült.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF