Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1882370
16744
343
Books: Architecture, Art
Pogány Ö. Gáborné: Id. Markó Károly: Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
1779351
16745
343
Books: Architecture, Art
1779374
16746
343
Books: Architecture, Art
1780775
16747
343
Books: Architecture, Art
1788569
16748
343
Books: Architecture, Art
1795881
16749
343
900
Books: Architecture, Art
E.H. Gombrich: A művészet története (Gombrich) Bp., 1978. Gondolat. Egészvászon kötésben 1758879
16750
343
Books: Architecture, Art
Tompos Erzsébet: A bizánci és az iszlám építészet. Az építészet története. Középkor. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 1744595
16751
343
Books: Architecture, Art
Egyetemes művészettörténet. Szerk.: Révy Katalin. Bp., 2004, Park. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1726872
16752
343
Books: Architecture, Art
Salamon Béla: Hej, színművész!... Budapest, 1956, Franklin-nyomda. Kiadói félvászon kötésben
1726856
16753
343
Books: Architecture, Art
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kis szakadással
1746005
16754
343
Books: Architecture, Art
Rieman, Hugo: Musik-Lexikon. Leipzig. 1900. Max Hesse. Félbőr kötésben. / in half linen binding. 1745996
16755
343
Books: Architecture, Art
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takáts Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF