16693.
343. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Z. Gács György: A festészet technológiája. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.