Max Sauerlandt: Michelangelo. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+96+X+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Istentisztelet - ecsettel. Mátyás Lajos akvarelljei. 351 dunántúli református templom. [Pápa], 2012, Dunántúli Református Egyházkerület Tudományos Gyűjteményei. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Würtz Ádám által illusztrált könyv:
William Shakespeare szonettjei. Fordította.: Szabó Lőrinc. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
Karl Scheiffler: Bildnisse aus rei Jahrhunderten der alten deutschen und niederländischen Malerei. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+112+XI+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hermann Schmitz: Die Wiener Gobelin-Sammlung. Wien, 1922, Krystall-Verlag,20+2 p.+XLIV t.+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.