A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Castiglione László: Római művészet. Bp., 1971, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón szakadással, de egyébként jó állapotban.
Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Dr. Cserháti József. Bp.,1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Lyka Károly: Festészeti életünk a Milleniumtól az első világháborúig. 1896-1914. + Festészetünk a két világháború között. (1920-1940.) Visszaemlékezések. Bp.,1953-1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadások. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítókkal. Megjelent 3000 és 2627 példányban.
Frank Thiess: Der Tanz als Kunstwerk. München, 1920. Delphin Verlag, 121+7 p. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, 24 táblával / With 24 tables, in full linen binding.
Bánhegyi Miksa: A közösség asztala. A Pannonhalmi Apátság barokk ebédlője. Hapák József fotóival. Bp.,1993,Pannonhalma-Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1907 Doby Jenő művészi hagyatékának kiállítása. Szépművészeti Múzeum Grafikai Osztály kiállításai III. Bp., 1907, Hornyánszky-ny., 31 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap felső sarkán kis hiánnyal, valamint a kiállítás meghívójával, valamint Doby Jenő metszeteinek árjegyzékeivel (3 db), borítékkal.