Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 172

Barcsay Iskolájában. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Kiadói papírkötés.
16696.

Rufpreis:
2 000 HUF
Simon Wilson: Surrealist Painting. London, 1999, Phaidon. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16697.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Építészet. Magyar Mérnök- és Építészegylet Negyedévi Szemléje. 1941. I. kötet. 1. füzet. Erdélyi szám. Szerk.: Feyér Gyula, Padányi Gulyás Jenő. Összeáll.: Keszeli Kálmán. Papírkötés, sérült.
16698.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes fotós könyvtétel, 3 db:   Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.  Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen. Csináld Magad. Bp.,2000, Cser. Kiadói papírkötés.   Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16699.

Rufpreis:
1 400 HUF
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16700.

Rufpreis:
1 000 HUF
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói fedőborítóval, kiadói mappában kopásokkal.
16701.

Rufpreis:
1 200 HUF
16702.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gy. Szabó Béla: Hónapok. -- fametszeteit bemutató kiadvány. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16703.

Rufpreis:
1 000 HUF
16704.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16705.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16706.

Rufpreis:
3 000 HUF
Walter Bondy: Kang-hsi. Eine Blüte-Epoche der chinesischen Porzellankunst. München,(1923),Buchenaeu&Reichert Verlag. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér és színes fotókkal, valamint szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói javított gerincű félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
16707.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF