Vegyes fotós könyvtétel, 3 db:
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen. Csináld Magad. Bp.,2000, Cser. Kiadói papírkötés.
Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói fedőborítóval, kiadói mappában kopásokkal.
A Bábur-Náme miniatúrái. Az előszót írta és a képket vál.: Hamid Szulejmán. Taskent-Bp., 1979, Fan-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Walter Bondy: Kang-hsi. Eine Blüte-Epoche der chinesischen Porzellankunst. München,(1923),Buchenaeu&Reichert Verlag. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér és színes fotókkal, valamint szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói javított gerincű félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.