1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, picit dohos.