12481.
343. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
cca 1920 Révész és Bíró: Apa gyermekével, műtermi vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, sarka, széle kissé sérült, foltos, 21,6x16 cm