10084. 343. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Helbing Ferenc (1870-1958): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett (más szignóval), üvegezett keretben, 15×11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván