10276. 343. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
36 000 HUF 95,49 EUR, 102,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Hajló fák. Olaj, vászon, festék kopott, keretben, 58×74 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván