10275. 343. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF 37,14 EUR, 40,00 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, sérült vászonnal, 21x31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván