Vegyes fotó tétel: 70 db diakeret, negatívok, tekercs filmek (Budapest), kiegészítők, 60 db firenzei dia, több száz egyéb fotó (városok, életképek, katonai, családi, fürdőhelyek), érdekes, átnézésre érdemes anyag
1934 Losonc (Lučenec/ Lizenz), A lučeneci áll. csehszlovák református reálgimnázium magyar párhuzamos osztályának 1933-1934. évben érettségizett növendékei. Losonc, Foto Aetelier Bergtraun, kissé sérült üvegezett fa keretben, 26x37 cm.